Es va elaborar un estudi de mercat entre tots els supermercats del poble i Consum va resultar l´opció més profitosa.
Costa molt d´esforç juntar una tona de paper i ells ho saben, tanmateix en un viatge al supermercat ens volaren 120 euros. Com a mínim, d´aquesta activitat aprengueren una lliçó que a estos alumnes els fa moltísssssima falta: els diners costen molt de guanyar i cundixen molt poc.....